Posreduj na FacebookPosreduj na TwitterPosreduj na LinkedIn
Podjetje Marabu je na letošnjem sejmu InPrint v Hannovru tiskarske barve po meri za industrijsko uporabo. Ponujajo barve za sitotisk, tampotisk in digitalni tisk.
 

Digitalni tisk v izdelavi embalaže.

Na podlagi dolgoletnih izkušenj v proizvodnji tiskarskih barv je podjetje Marabu predstavilo znanja razvoja izdelave tiskarskih barv po meri za industrijski tisk na splošno. Trgu ponujajo funkcionalne ali dekorativne barve in premaze, UV-sušeča, barve/barvila na osnovi topil ali vode. Obiskovalci njihovega razstavnega prostora so se lahko seznanili z različnimi temami tiskarskih barv in uporabo le teh v sitotisku, tampotisku in digitalnih tiskarskih sistemih.

Podjetje Marabu ponuja tudi rešitve za tisk na kovino, plastiko, tekstil, steklo, keramiko, les in druge materiale. Barve so posebej izdelane v skladu z lastnostmi želenega uporabljenega tiskovnega substrata in želenega rezultata aplikacije tiska.

S pomočjo partnerskega razvojnega partnerja pa podjetje Marabu ponuja tudi neposredne rešitve v tisku in dodelavi, s katerimi predvsem povečuje samo produkcijsko učinkovitost.

Več informacij na www.marabu-inks.com.